KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16143106

nr 1614 3106

Maurice Moberg

(1923-2014), Sverige

Hovs hallar. Signerad, daterad -92. Akvarell, bildmått: 45x61 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:29:55

21/4 00:20:56 1      100 kr
21/4 19:58:04 2      Vinnande bud

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg